podwójne opodatkowanie czyli jak rozliczyć zagraniczne dochody w Polsce i maksymalnie zmniejszyć swój podatek

„Rafał, dlaczego nie mogę zamieścić komentarza?”

Autor wpisu: data: 11 stycznia, 2015

Zrzut-ekranu-2014-09-27-o-00.24.15-249x300Witaj! Cześć!

Ostatnio dostaję coraz więcej wiadomości mailowych, dlaczego nie można zostawić u mnie komentarza w blogu. Przecież kiedyś ludzie tutaj pisali, a teraz to nie możliwe...

Posłuchaj, było to tak ...

Faktycznie kiedyś odpowiadałem wszystkim gościom bloga, którzy zechcieli zostawić tutaj komentarz i zadać mi pytanie podatkowe. Robiłem to z dużą przyjemnością. Ale ... pewnego dnia w blogu znalazłem rano aż 20 pytań. I to wcale nie takich prostych, ale dość zawiłych, czasem wymagających dodatkowych ustaleń z autorem pytania.

Tego dnia, wieczorem, zadowolony z ostatecznie wykonanej pracy (choć bez nowego słowa w blogu), moja żona mnie zapytała: Rafał, a ile dzisiaj zarobiłeś? ...

Konsternacja...

- Eeee.... Nic - Odpowiedziałem patrząc w podłogę.

Ona nic nie powiedziała, a ja się podrapałem w głowę. :)

Wówczas wymyśliłem, że nie mogę już tak pracować. W końcu muszę przecież zarabiać pieniądze, aby utrzymać siebie i rodzinę (wtedy jeszcze nie miałem dzieci). Myślę, że Ty też to doskonale rozumiesz.

Podjąłem więc decyzję, aby po prostu podjąć współpracę z kimś, kto takich porad udziela na co dzień. Z tym, że musiała to być osoba godna zaufania.

Zacząłem więc poszukiwania. Sprawdzanie. Analizę możliwości.

Aż ostatecznie trafiłem! :) Na ePorady24.pl. Okazało się, że zespół ePorad24 nie dość, że jest fachowy (o czym świadczą liczne pozytywne opinie klientów), ale też obsługa klienta jest u nich na bardzo wysokim poziomie (co się rzadko zdarza przecież)!

Bez wahania więc postanowiłem przekazać im pytania, które do mnie trafiają.

W ten sposób Ty masz fachową i rzetelną obsługę, a ja mam czas na prowadzenie bloga! :)

(a moja żona już nic nie mówi :))

Zatem proszę, jeśli masz pytania, czy wątpliwości w zakresie podwójnego opodatkowania Twoich dochodów zagranicznych w Polsce, kontaktuj się z zespołem ePorady24.pl:

Zrzut ekranu 2015-01-11 o 21.47.15  
dodajdo

Komentarze są zablokowane.

 

Podoba Ci się ten Blog ? Poleć go znajomym !