podwójne opodatkowanie czyli jak rozliczyć zagraniczne dochody w Polsce i maksymalnie zmniejszyć swój podatek

Zadaj mi pytanie

18 marca, 2009 Edit This

i02_2009_016_000_004a_001_49992Witaj! Jak widzisz, w moim serwisie pomogłem już naprawdę wielu osobom (co widać poniżej) borykającym się z zagadnieniem opodatkowania zagranicznych dochodów. Zrobiłem to z przyjemnością i za darmo, gdyż pomaganie Wam w tych zawiłych sprawach jest moją prawdziwą ideą, którą się kieruję na co dzień.

Czytaj więc dalej, aby się dowiedzieć, jak uzyskać pomoc i odpowiedź na Twoje wątpliwości…

Wyobraź sobie, że pewnego dnia otworzyłem skrzynkę pocztową i znalazłem tam ponad 20 pytań od czytelników mojego bloga, nie licząc kliku pytań w komentarzach! Licząc z grubsza, odpowiedź na każde takie pytanie to co najmniej 20 minut – jeżeli nie muszę sięgnąć do literatury, czy orzecznictwa – a zatem tego dnia poświęciłem na odpowiedzi prawie cały dostępny mi czas. Ten fakt ostatecznie zmotywował mnie do tego, aby znaleźć jakieś rozwiązanie tego problemu, a pytań z miesiąca na miesiąc było coraz więcej (i nie był to okres rozliczeń podatkowych). Długo wahałem się, jaką opcję powinienem wybrać – nie ukrywam, że darmowe udzielanie pomocy w sprawach podatkowych sprawiało mi frajdę a poza tym czułem, że nawiązuję z czytelnikami mojego serwisu swego rodzaju więź. Ten fakt z kolei nadawał mojej działalności wymiaru ludzkiego, przeciwnie do innych serwisów internetowych, gdzie widzimy tylko obraz na monitorze nie wiedząc, kto za nim stoi.

Czy to jest naprawdę dobra opcja???

Ostatecznie znalazłem rozwiązanie, być może nie najlepsze dla wszystkich, ale wszystkim gustom i tak nie sposób sprostać. Otóż po dłuższych poszukiwaniach podpisałem umowę z serwisem prawniczym, za pomocą którego czytelnicy mojego bloga mogą uzyskać profesjonalną pomoc podatkową w zakresie opodatkowania międzynarodowych dochodów. Ten serwis to ePorady24.pl. Oczywiście nie mógłbym polecać tych usług, gdybym sam ich najpierw nie przetestował. Koniec końców uznałem, że ePorady24 – serwis skupiający rzeszę prawników-praktyków będzie optymalnym rozwiązaniem dla – prawie – każdego gościa mojego serwisu, szukającego rozwiązania swojego podatkowego problemu.

Co myślą inni?

Oto kilka opinii użytkowników ePorad24:

„Serdecznie dziękuję, informacje uzyskane od Państwa w jasny sposób wyjaśniły mi naszą sytuację prawną. Przepraszam za dodatkowe pytania ale szukając odpowiedzi na nasz problem nasuwają się różne pytania a Państwo bardzo dokładnie na nie odpowiedzieli. Dziękuję i jeśli będę miała problem natury prawnej z pełnym zaufaniem skorzystam z Waszych usług i polecam swoim znajomym.”

Pozdrawiam Anna.

„BARDZO POLECAM. Sprawa z którą się zwróciłem wydawała się bez wyjścia. Wplątałem się w bardzo skomplikowany „układ” współpracy z dużym producentem materiałów budowlanych. Sądziłem, że mając gwarancję + aprobaty + deklaracje + faktury i wykonując usługi na wysokim poziomie mogę spać spokojnie. Myliłem się. Realia okazały się bardzo brutalne. Byłem załamany – wszystkie próby zainteresowania różnych instytucji były nieskuteczne. Pani Eliza wskazała mi sposób i czynnie POMOGŁA w jego wprowadzeniu. Wiem, że do ostatecznego rozstrzygnięcia minie jeszcze sporo czasu. Sprawa jest naprawdę bardzo trudna. Odzyskałem jednak wiarę w siebie i ludzi. Kontakt bardzo dobry – o wiele lepszy od kontaktów z innymi prawnikami. Jeszcze raz gorąco POLECAM.”

Zbyszek.

„Bardzo polecam. Z początku byłem nie ufny. Myślałem: „Zapłacę, a oni przyślą mi niedokładną odpowiedz. A co jak będę chciał się dopytać”. Okazało się, że moje obawy były bezzasadne. Po zadaniu mojego pytania korespondencja z prawnikiem trwała aż DO WYCZERPANIA TEMATU i OSTATECZNEGO UDZIELENIA MI ODPOWIEDZI na wszystkie pytania i  „kruczki prawne”. Uzyskałem także wyczerpujące odpowiedzi na pytania, które zrodziły się trakcie omawiania mojej sprawy. Korespondencja przebiegała gładko z dnia na dzień. Porady prawne Pani Mecenas Ireny Sawy były dla mnie bardzo pomocne. Serdecznie polecam portal ePorady24.pl osobom, które mają pytania prawne. Jestem pewien, że uzyskają kompetentną i wyczerpującą odpowiedz.”

Polecam Artur.

Więcej entuzjastycznych opinii i komentarzy znaleźć można tutaj.

Zapraszam więc do ePorady24.pl! Jestem przekonany, że tak jak ja, tak i Wy będziecie zadowoleni z profesjonalnych usług tego serwisu!

Pytaj do oporu!

Aha, i jeszcze jedno, zapłata za usługę zawiera w sobie nie tylko jednorazową prostą odpowiedź, ale również dogłębne wyjaśnienie problemu poparte orzecznictwem oraz interpretacjami organów podatkowych. Poza tym, jeżeli czegoś nie rozumiesz, albo coś wymaga uszczegółowienia, możesz zawsze pytać do oporu… czyli do Twojego pełnego zadowolenia!

Wejdź na stronę ePorady24.pl i sam się przekonaj (kliknij w obrazek):


b5

Opcja II – Tylko dla orłów!

Oczywiście możesz również potrzebować profesjonalnego wsparcia utytułowanego doradcy podatkowego (napisanie opinii prawnej, odwołania, skargi do sądu administracyjnego, reprezentacji przed organami podatkowymi i sądami, itp.), tudzież po prostu wypełnienia Twojej deklaracji podatkowej, albo też napisania czynnego żalu. Również i tutaj mam dla Ciebie – uważam, że dobre – rozwiązanie! Otóż od wielu miesięcy współpracuję z  doradcą podatkowym – mecenasem Tomaszem Synosiem. Jego usługi nie są tanie, jednak dla „moich klientów” – (proszę się na mnie powołać) – Pan Mecenas posiada specjalne zniżki (nie mówię tutaj, że jego usługi są profesjonalne,bo to się rozumie samo przez się, i byłoby to co najmniej nie stosowne). Aby przenieść się na stronę doradcy podatkowego Tomasza Synosia wystarczy kliknąć w obrazek poniżej. Polecam szczególnie gorąco!

img_0015

Opcja ostatnia: dla niezdecydowanych…

Jeżeli nie potrzebujesz porady prawniczej w Twojej sprawie, możesz po prostu skorzystać z darmowego przewodnika opisującego, w jaki sposób możesz uniknąć podwójnego opodatkowania rozliczając zagraniczne dochody. Otrzymanie tych informacji będzie wymagało od Ciebie potwierdzenia na Twojej poczcie e-mail, że to Ty – a nie ktoś inny – wysłałeś zgłoszenie i chęć otrzymania eBooka.

A oto formularz:

E-mail:

Imię:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Komentarze są zablokowane.

Podoba Ci się ten Blog ? Poleć go znajomym !