podwójne opodatkowanie czyli jak rozliczyć zagraniczne dochody w Polsce i maksymalnie zmniejszyć swój podatek

Moje książki

18 marca, 2009 Edit This

Jak rozliczyć zagraniczne dochody na PIT-36 i skorzystać z Ulgi Abolicyjnej

podatki_m

Nie wiesz jak, i czy w ogóle powinieneś się rozliczyć? To jest pozycja, która w bardzo prosty sposób (sprawdzone !!!) wyjaśni Tobie prawie wszystkie wątpliwości podwójnego opodatkowania i za rękę poprowadzi Ciebie przez proces wypełniania deklaracji podatkowej. To jest zdecydowanie najprostszy (pisany moją sprawdzoną techniką !!!) dostepny na rynku poradnik po rozliczeniach zagranicznych dochodów!

Książka dostępna jest od razu tutaj wraz z bajecznymi bonusami!

Ulga Abolicyjna, czyli jak wykorzystać ulgę abolicyjną w PIT-36 i obniżyć swój podatek

okladka_mniejsza

Niewątpliwie  jest to jedyna pozycja na rynku, opisująca krok po kroku rozliczenie z wykorzystaniem zdecydowanie najtrudniejszej ulgi podatkowej. Z tą książką jednak obniżenie Twojego podatku będzie znacznie prostsze (sprawdzone przez czytelników!!!). Poradnik ten dosłownie poprowadzi Ciebie za rękę przy obliczaniu ulgi abolicyjnej.

Książka dostępna jest od razu tutaj!

Jak szybko i skutecznie odzyskać akcyzę wraz z odsetkami od sprowadzonego auta

akcyza_m

Jeżeli jeszcze nie skorzystałeś z możliwości odzyskania podatku zapłaconego w związku ze sprowadzeniem samochodu z krajów UE, to jest to odpwiednia chwila, aby się za to zabrać! Odzyskanie podatku jest wyjątkowo – wręcz bajeczenie łatwe. Wystarczy napisać wniosek i złożyć go wraz z załącznikami w Urzędzie Celnym.

UWAGA! Nakład wyczerpany – książka już niedostępna.

 

Abolicja podatkowa, czyli jak szybko i skutecznie otrzymać zwrot lub umorzenie zaległości podatkowej

abolicja_m

Nadpłaciłeś podatek pracując za granicą i rozliczając się z zagranicznego dochodu niekorzystną metodą unikania podwójnego opodatkowania? A może w ogóle się nie roliczyłeś z tego dochodu? Tak, czy inaczej jest to książka dla Ciebie! Bestseller, który dzięki swojej przejrzystości, prostocie i dobrej opinii wśród czytelników, przyniósł autorowi więcej niż 10 000 zł dochodu.

UWAGA! Nakład wyczerpany – książka już niedostępna. 

Jak opodatkować zagraniczne odsetki w Polsce i umorzyć zaległość podatkową

Zagraniczne odsetki w Polsce
Dzięki tej książce szybko, łatwo i bezpiecznie rozliczysz swoje zagraniczne odsetki powstałe na lokacie, albo rachunku bankowym. Jeżeli wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy z tego obowiązku i posiadasz zaległosć podatkową, to ten eBook pokaże Tobie w przystępny sposób, jak możesz wybrnąć z tej sytuacji składając czynny żal. Wszystko to opatrzone jest czytelnymi przykładami. Książka zawiera też odpowiedzi na najczęstsze pytania (np. jak roliczyć odsetki posiadając wspólne konto?), oraz interpretacje Izb Skarbowych w tym przedmiocie.

Zamów tą pomocną i jedyną na rynku książkę już teraz tutaj!

Jedna odpowiedź do “Moje książki”

 1. Justyna napisał/a:

  Zakupiłam Pana eBook pt. „Jak rozliczyć zagraniczne dochody na PIT-36 i skorzystać z Ulgi Abolicyjnej” i szczerze podziwiam włożony wysiłek w napisanie prostymi słowami i zebranie w jednym miejscu wielu cennych wskazówek.

  Niestety czuję się troszkę skołowana po przestudiowaniu rozdziału 7. Mam wrażenie, że przedstawione obrazki PITów nie pasują do prezentowanych obliczeń.

  1. strona 54: dochód zagraniczny pana X miał się znajdować w pozycji 9 i 27, a jest w 10 i 28

  2. Dlaczego na stronie 56 w miejscu na koszty uzyskania przychodów jest wpisana kwota kosztów z zagranicy. Czy to pomyłka, czy w metodzie wyłączania nie wpisujemy przychodów i dochodów do PITa 36, ale koszty wpisujemy?

  3. Skąd wzięły się koszty w rubryce 89 (też strona 56) i są one przez przypadek równe kosztom uzyskania przychodów za cały rok za granicą? Wg założeń wstępnych, małżonka pana X pracowała w Polsce.

  4. Na stronie 64 w rubryce 46 koszty uzyskania przychodów wynoszą 1335,00. Pan X pracował za granicą tylko 6 mies, więc czemu nie 667,50 ?

  Naprawdę bardzo przepraszam za to, co może się wydawać czepianiem. Ja po prostu pragnę zrozumieć, jak poprawnie wypełnić PITy i przy okazji rozliczyć się z mojego podatku. Mam nadzieję, że moje uwagi będą pomocne.

  Serdecznie pozdrawiam
  Justyna Jaczewska

  Witam Pani Justyno!

  Bardzo Pani dziękuję za zakup książki! I dziękuję również za uwagi! Już się do nich odnoszę:

  1 – faktycznie jest to pomyłka. Po prostu PITZG został przez przypadek skopiowany z tego, który dot. metody zaliczenia.
  2 – To nie jest kwota kosztów dot. dochodu zagranicznego, ale dochodu polskiego. Pan X pracował 6 mies. w Polsce.
  3 – to jest prawidłowa kwota kosztów zaliczonych do przychodu ze stosunku pracy małżonki Pana X. Nie ma znaczenia, czy przychód był z Polski czy też z zagranicy – koszty ze stos. pracy są identyczne.
  4 – dlatego, że przez kolejne pół roku pracował w Polsce i koszty się sumują! 🙂

  Pani Justyno, w razie dalszych wątpliwości proszę pisać, ok? 🙂 I bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na ten błąd!

  RafałZostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Podoba Ci się ten Blog ? Poleć go znajomym !