podwójne opodatkowanie czyli jak rozliczyć zagraniczne dochody w Polsce i maksymalnie zmniejszyć swój podatek

Kim jestem

18 marca, 2009 Edit This

Zrzut-ekranu-2014-09-27-o-00.24.15-249x300Kim jestem? Po pierwsze – tatą Jasia i Zosi. Moja rodzina jest u mnie zawsze na pierwszy miejscu 🙂

Po drugie jestem wizjonerem – introwertykiem. Jakiś czas temu zbadałem swoją osobowość i werdykt był jednoznaczny. To znaczy, że kocham wyznaczać nowe ścieżki i wolę robić to w osamotnieniu. CO nie oznacza, że nie działam z ludźmi. Jako wizjoner nie mogę własnych wizji wprowadzać w życie, bo się do tego nie nadaję. Dlatego współpracuję w wieloma, aby zmieniać świat 🙂

Po trzecie jestem żeglarzem (zobacz kilka fotek >>). Po czwarte – pasjonatem nowych możliwości, które daje internet.

Szczerze cieszę się, że zajrzałeś do mojego bloga PodwójneOpodatkowanie.pl. To jest bardzo przyjazne miejsce, w którym odnajdziesz odpowiedź na większość swoich wątpliwości podatkowych. Jeżeli nie, to napisz mi o tym, o czym jeszcze powinienem napisać. Ten serwis nie jest dla mnie – przede wszystkim jest dla Ciebie!

… straciłam całą ulgę budowlaną – tak się jakoś pogubiłam z tym wszystkim i nie sądziłam że dostanę pozytywną odpowiedz od Izby Skarbowej. Jednak sprawiedliwość nadeszła. Chciałabym bardzo serdecznie Panu podziękować za wszystko co Pan dla mnie zrobił, a zrobił Pan naprawdę bardzo wiele! Dzięki Panu zdobyłam się na odwagę i podjęłam walkę z U.S. Niewiele jest takich osób jak Pan które tak pomagają innym. Jeszcze raz pięknie dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Monika

Witam! Ja w tym komentarzu chciałabym bardzo podziękować za wszystko to, czego dowiedziałam się na Pańskich stronach, za wszelkie sugestie i rady. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam, co to w ogóle jest abolicja, a teraz wiem o niej dosłownie wszystko, przekonałam się, że sporo więcej niż urzędnicy w skarbówce. Zrobiłam też samodzielnie wszystkie rozliczenia. Dziękuję serdecznie jeszcze raz i życzę wielu sukcesów.

Emila

Jak możesz korzystać z serwisu? Po prawej stronie widzisz zestawienie kategorii – tematów poruszanych w serwisie. Po prostu kliknij w interesujący Ciebie temat i czytaj!

Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj:

Facebook

Golden Line – kwalifikacje zawodowe

Wróćmy do korzeni – mój blog jako przedsiębiorcy

Komentarze są zablokowane.

Podoba Ci się ten Blog ? Poleć go znajomym !